پرداخت هزینه سفارت انگلیس

انتشار توسط admin


تاريخ و ساعت انتشار : 16:23:40,1397/8/29


پرداخت هزینه سفارت انگلیس

یکی از مهم­ترین نکاتی که برای دریافت ویزای انگلیس باید مورد توجه قرار بگیرد دریافت وقت مصاحبه از سفارت انگلیس است. متقاضیان برای دریافت ویزای انگلیس می­توانند به مراکز صدور ویزا که تحت عنوان VAC شناخته می­شوند مراجعه نموده و وقتی را برای مصاحبه تعیین کنند. مراکز صدور ویزا دارای سیستم اینترنتی visa4uk هستند که متقاضیان با مراجعه به این سیستم می­توانند هزینه سفارت انگلیس را نیز بپردازند.

متقاضیانی که قصد دریافت ویزای انگلیس را دارند باید مراحلی را سپری کنند که به موجب آن می­توانند پس از دریافت تائیدیه­های لازم ویزای این کشور را دریافت نمایند. برای تعیین وقت ابتدا باید فرد به سیستم visa4uk مراجعه کرده و یک اکانت کاربری ایجاد نماید. پس از ورود به حساب کاربری فرد می­تواند فرم­های لازم را تکمیل کرده و مراحل را طی کند.  VFS Global یکی از سایت­های معتبر انگلیسی است که تمامی کارهای مرتبط با ویزا و سفر به انگلیس را مدیریت کرده و افراد با مراجعه به این سایت می­توانند اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

در این سایت اطلاعاتی همچون مدارک لازم و چگونگی پرکردن فرم­ها و اطلاعات دیگر عنوان شده است که متقاضیان می­توانند آن­ها را آماده کرده و در روز مصاحبه تحویل دهند. زمانی که فرم­های لازم تکمیل شدند نوبت به پرداخت هزینه سفارت انگلیس خواهد رسید و متقاضیان پس از پرداخت ارزی سفارت انگلیس باید فرم­های تکمیل شده را چاپ کرده و امضا نمایند. پس از انجام این مراحل باید مدارک آماده شده در کنار پرینت رسید پرداخت هزینه سفارت انگلیس در روز تعیین شده تحویل داده شود.

متقاضیانی که قصد سفر به انگلیس را دارند در هنگام تکمیل فرم­های موجود باید دقت داشته باشند که هریک از آن­ها را ذخیره نمایند. گزینه­ای نیز در تمامی صفحات وجود دارد که به افراد این اجازه را می­دهد پروفایل خود را در زمان دیگری انجام دهند و یا چنانچه به صفحه پرداخت رسیده­اند آن را در زمان دیگری انجام دهند. کلید Save and exit برای این امر درنظر گرفته شده و فرد می­تواند با کلیک بر روی آن ادامه مراحل تکمیل را در زمان دیگری انجام دهد.

 چنانچه متقاضیان نسبت به دریافت ویزای انگلیس منصرف شوند و یا با درخواست آن­ها موافقت نشود و یا حتی هزینه IHS را به اشتباه دوبار پرداخت کرده باشند در مدت 90 روز این مبلغ به حساب شخص و یا کارتی که با آن اقدام به پرداخت هزینه سفارت انگلیس کرده بازخواهد گشت.

متقاضیان باید درنظر داشته باشند که در زمان ورود به این سایت باید اطلاعات و مدارکی را ارائه دهند. این مدارک و اطلاعات عبارتنداز:

  •      درج مشخصات نوع ویزای مورد نیاز خود
  •     ذکر آدرس پستی محل اقامتی که در انگلیس درنظر دارند
  •     اعلام زمان و تاریخ دقیق سفر
  •      ذکر آدرس ایمیلی که از اعتبار کافی برخوردار است

هزینه ویزا:

متقاضیان باتوجه به نوع ویزایی که قصد دریافت آن را دارند باید هزینه متفاوتی را نیز بپردازند. به همین دلیل در سفارت انگلیس سرویسی درنظر گرفته شده که اقدام به بررسی هزینه ویزا نموده و متقاضیان با پاسخ صحیح به سوالات مطرح شده می­توانند هزینه متناسب با ویزای مورد نیاز خود مشاهده نمایند.

هزینه IHS:

سفارت انگلیس مبلغی مازاد را برای ارائه خدمات در خصوص سلامت مهاجران دریافت می­کند که تحت عنوان هزینه IHS معرفی می­شود. آن­دسته از متقاضیانی که در کشورهای حوزه اقتصادی اروپا اقامت ندارند و یا تمایل دارند ویزایی را دریافت کنند که به آن­ها اجازه می­دهد بیشتر از 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشند باید هزینه IHS انگلیس را پرداخت کنند.

انواع ویزای سفارت انگلیس

  1.    ویزای تحصیلی
  2.     <!--[endif]-->ویزای درمانی
  3.     <!--[endif]-->ویزای کاری
  4.     <!--[endif]-->ویزای عمومی ُ