پی پال

پی‌پال یک سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن است که  پرداخت و انتقال وجه را به صورت آنی و از طریق اینترنت ممکن میکند. پی‌پال به شما این امکان را میدهد تا در  ۲۴ ارز مختلف  بتوانید وجه مورد نظرتان را با هزینه های کارمزد اندک ارسال، دریافت و یا نگهداری کنید. این سرویس آنچنان دارای اعتبار و مورد اعتماد است که بالغ بر 95 درصد خریداران eBay پرداخت های خود را با پی پال انجام میدهند.

 سادگی استفاده از این سرویس نیز دلیلی دیگر بر مقبولیت و گسترش آن میان مشتریانش شده است. با ارائه یک آدرس ایمیل معتبر و یک کارت اعتباری یا حساب بانکی به راحتی میتوانید حساب پی پال برای خود افتتاح کنید. البته بدلیل تبعیت شرکت پی پال از قوانین ایالات متحده در زمینه تحریم ایران، افتتاح حساب و شارژ حساب پی پال برای شهروندان ایرانی اندکی متفاوت است و به همان روال معمولی که شهروند سایر کشورها میتوانند افتتاح حساب کنند نیست و حتما باید از طریق شرکت های مالی واسط مثل شرکت ما، پیمنت اکسپرس، این کار را انجام دهید.

هزینه های کارمزد خرید، انتقال و دریافت پول با پی پال


پی پال به ازای هر کدام از فعالیت های زیر هزینه ای بابت کارمزد از حساب شما کم میکند که اگر چه بسیار ناچیز است اما بهتر است از آن آگاه باشید:

 • - خریدهای اینترنتی محصول و یا خدمات
 • - کارمزد اضافی در خریدهای اینترنتی در شرایطی که خریدار و فروشنده با ارز یکسانی معامله نمیکنند. مثلا در سایت ebay فروشنده کالا را به یورو برای فروش گذاشته و شما میخواهید این جنس را با معادل دلاری خریداری کنید
 • - انتقال وجه به حساب دیگری
 • - دریافت وجه از حساب دیگری
   

توجه داشته باشید که در هر دو مورد آخر هزینه کارمزد بسته به نوع ارز انتقالی، شیوه انتقال، کشور ارسال کننده و کشور دریافت کننده و مقدار پولی که جابه جا میشود متفاوت است.

به کمک پیمنت اکسپرس می توانید:

 1. 1- حساب پی پال افتتاح کنید که از کشورهای مالزی و سنگاپور وریفای میشوند و مدارک کامل دارند
 2. 2- حساب پی پال خود را با مقدار ارز مورد نظر شارژ کنید
 3. 3- خریدهای خردتان را با پی پال توسط ما پرداخت کنید بدون آنکه خودتان حساب پی پال داشته باشید
   

برای درخواست هر کدام از خدمات بالا، در سایت ثبت نام کرده و سفارش را در قسمت مربوطه  ثبت کنید. ما در اسرع وقت معادل ریالی هر کدام از خدمات سفارش داده شده را به شما اطلاع میدهیم و به محض اینکه شما این وجه را به ما پرداخت کردید سفارش شما در کمتر از 24 ساعت انجام می شود.