حواله وسترن يونيون (Western Union)

کمپانی Western Union (وسترن یونیون) شرکتی آمریکایی است که در سال 1851 توسط Jeptha Wade با هدف انتقال سریع و بدون محدودیت پول در دنیا تاسیس شد. در حال حاضر این کمپانی بین المللی با بیش از 350 هزار نمایندگی در 240 کشور دنیا توانسته جای خود را بخوبی در عرصه تجارت آزاد مالی باز نماید.  این نمایندگی ها تنها به یک شعبه در یک کشور محدود نمیشود و میتوانید شعب بسیار زیادی را در کشوری خاص و در نزدیکی خود بیابید که البته بدلیل تحریم های مالی ایران ارائه این سرویس در ایران غیر ممکن است.  این کمپانی با بیش از 6100 کارمند و استقبال بی نظیر مخاطبان توانست تا در سال 2007 میلادی درآمد سالیانه خود را به 4.9 بیلیون دلار امریکا افزایش دهد.


وسترن یونیون در چه مواردی کاربرد دارد

  • برای ارسال حواله وسترن یونیون نیازی به شماره حساب گیرنده نیست بنابراین وسترن یونیون در مواردی که گیرنده در کشور مقصد هیچ شماره حساب بانکی ندارد بهترین گزینه است.
  • حواله وسترن یونیون به محض دریافت کد ده رقمی (MTCN) توسط گیرنده به صورت نقدی قابل دریافت است. پس سریعترین گزینه برای ارسال پول می باشد.
  • در حواله وسترن یونیون می توانید مبالغ بسیار پایین هم ارسال کنید.
  • امنیت ارسال پول در این سیستم توسط شرکت وسترن یونیون تامین می شود.

دریافت و ارسال وسترن یونیون در ایران

هر چند شعب وسترن یونیون  در ایران وجود ندارد اما شما میتوانید به کمک ما، از طریق وب سایت پیمنت اکسپرس، وسترن یونیون به خارج از کشور ارسال و یا از خارج کشور دریافت کنید. کافیست بعد از ثبت نام در سایت از طریق تیکت پشتیبانی درخواست خود را با عنوان ارسال وسترن یونیون و اطلاعات گیرنده یا دریافت کننده وجه ارسال کنید تا سفارش شما در اسرع وقت توسط تیم ما انجام شود.